Vacuclave 550

Neohodnoceno
 

Vacuclave 550
Přichází něco VELKÉHO:
Velký malý autokláv.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 500 000 Kč / 1 ks
500 000 Kč
Kód produktu 2928
Značka Melag
Webová stránka značky melag.com
Kategorie Vacuclave 550
Záruka 1 rok
 

Oproti dvěma alternativním malým autoklávům nabízí Vacuclave 550 výrazně větší kapacitu s o 40 % menším půdorysem. Sterilizujte maximální počet nástrojů na minimálním prostoru v rekordním čase díky extra velké komoře a průkopnickým inovacím našeho nového 50litrového autoklávu, který zajišťuje energeticky účinnou, časově a nákladově úspornou sterilizaci vašich nástrojů.

Vacuclave 550 nabízí mimořádnou kapacitu, umožňuje sterilizaci až 25 kg nákladu na 16 tácích nebo až 10 MELAstore Boxech.

S využitím patentované technologie Double Jacket zajišťuje rekordní provozní doby. Díky inteligentnímu sušení s DRYtelligence lze zkrátit dobu schnutí až o 80 %.

Disponuje extra velkým dotykovým displejem Smart-Touch, který umožňuje intuitivní ovládání, podobně jako váš chytrý telefon.

S ProControl můžete provádět dokumentaci a schvalování přímo na zařízení. A průkopnické technologie, jako je Recovery, Coolify, Power Save a DRYtelligence, činí z Vacuclave 550 nejčistší a šetrné řešení pro váš rozpočet i životní prostředí!

 

Máme pro vás skvělou zprávu. Naše firma nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi. S Vacuclave 550 jsme připraveni společně přizpůsobit naše řešení vašim individuálním potřebám. Domluvte si bezplatnou konzultační schůzku prostřednictvím online živé ukázky nebo přímo na místě ve vaší praxi nebo klinice. Vaše spokojenost a optimální výkon jsou naší prioritou.

 

sssssssssssssssssssssssssssssssssss

Recovery sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssPower Save

Vynikající! Náš patentovaný systém rekuperace teplassssssssssssssssssssssssssssssssssssssPřesvědčí špičkovou energetickou účinností při
je inovativním řešením, které využívá teplo z použitésssssssssssssssssssssssssssssssssssssssterilizaci a v pohotovostním režimu!
páry k výrobě nové páry. Díky této rekuperační technologiissssssssssssssssssssssssssssssssÚsporný režim přepne mezisterilizačními cykly 
jsme schopni snížit spotřebu energie o 15 % na každýssssssssssssssssssssssssssssssssssssohřev a displej do režimu úspory energie.
cyklus sterilizace. Tím nejenže šetříme energii, ale také
snižujeme odvod tepla do dekontaminační místnosti.
To je důležité pro udržení optimálního pracovního
prostředí a snížení nákladů na chlazení prostoru.
Naše inovace se zaměřuje na energetickou
účinnost a zároveň na minimalizaci ekologického dopadu.
 
sssssssssssssssssssssssssssssssssss

CoolifyssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssDRYtelligence

100 % spolehlivost s 0 % chladicí vody DRYtelligence je opravdu inteligentním řešením –patentovaná technologie Coolify kombinuje vysoce účinné chlazení vzduchem s inteligentním monitorováním teploty. To vám umožní užívat si autokláv a životní prostředí po dlouhou dobu!DRYtelligence je opravdu inteligentním řešením

Vacuclave 550


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: