AIRFLOW Prophylaxis Master

Neohodnoceno
 

AIRFLOW Prophylaxis Master

AIRFLOW® Prophylaxis Master je nejnovější inovací od společnosti EMS pro ošetření "Guided Biofilm Therapy", které poskytuje unikátní řešení pro prevenci zubního kazu, parodontálních onemocnění a jejich údržbu. Tento přístroj byl speciálně navržen pro intenzivní profesionální používání a vyniká jedinečnou ergonomií, vysokou přesností, snadnou údržbou a dodržováním nejvyšších hygienických standardů.

AIRFLOW® Prophylaxis Master splňuje nejvyšší standardy výkonu, bezpečnosti a komfortu. Byl speciálně vyvinut tak, aby zahrnoval všechny 3 hlavní ošetření v protokolu Guided Biofilm Therapy, což zajišťuje efektivní a kompletní péči o pacienty.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 Kč
Kód produktu 2854
Značka EMS
Webová stránka značky ems-dental.com/cs
Kategorie EMS Externí přístroje
Záruka 1 rok
 

Zajišťujeme garantovanou švýcarskou preciznost a skvostný design. Naše společnost má bohaté know-how a spolehlivost, které již od roku 1981 stavíme na trhu. Švýcarský produkt AIRFLOW® Prophylaxis Master byl vyvinut ve výzkumném centru společnosti EMS po více než 100 000 hodinách technického a klinického testování ve spolupráci se špičkami stomatologie z celého světa.

Prášek AIRFLOW PLUS je revolučním řešením pro pohodlné a bezpečné odstranění biofilmu, pigmentací a čerstvě kalcifikovaného zubního kamene jak na povrchu zubů, tak i pod dáseňmi, a to s minimální potřebou ručního a přístrojového scalingu. Díky tomu již nejsou potřeba gumové kalíšky, kartáčky ani lešticí pasty. K tomu využíváme technologii PIEZON® NO PAIN s koncovkou PS, která zajišťuje minimálně invazivní scaling pouze tam, kde je to nezbytné. Ošetření je prováděno s regulovanou teplotou vody a aktivuje se pomocí bezdrátového nožního spínače, což zajišťuje pohodlnost a komfort pro pacienty.

POPIS PRODUKTU:

NÁSADEC PIEZON®
NÁSADEC AIRFLOW® MAX
NÁSADEC PERIOFLOW®
 KOMORA – Komora na prášek AIRFLOW® je zhotovena z polymerizovaného materiálu odolného vůči nárazu a chemicky odolného, který nabízí významná zlepšení v oblasti účinnosti a ergonomie při vysoko objemové kapacitě.
TLAKOVÁ VĚŽ – Nový nejmodernější tlakovací systém provádějící natlakování a snížení tlaku během pár sekund s integrovaným magnetickým spojením. 
 LÁHVE – Dodáváno s 2 průhlednými láhvemi: PIEZON®a NIGHT CLEANER. Láhev PIEZON® se dodává s možností používat jak určité dezinfekční roztoky, tak destilovanou vodu. Láhev s přípravkem NIGHT CLEANER zajišťuje na konci pracovního dne čištění a dezinfekci vodního vedení.
 INTERAKTIVNÍ DOTYKOVÝ PANEL – Jednoduchý a ergonomický nový dotykový panel EMS s desetiúrovňovým responzivním rozhraním, které reguluje a umožňuje ručně upravit úroveň výkonu AIRFLOW®a PIEZON®. Zahrnuje také nastavitelnou funkci regulace teploty a objemu s provozními zvukovými upozorněními a připomenutím údržby.
NOVÝ KABEL – Odolný a efektivnější nový kabel EMS má systém „plug-and-play“, který lze snadno odpojit a má jednoduchou údržbu. Trubičky vedoucí prášek jsou vyrobeny z chirurgické nerezavějící oceli pro delší životnost. Robustní držák násadce „vše v jednom“ s integrovaným systémem zásobování vodou.
PEDÁL – Bezdrátový nožní pedál z nerezavějící oceli s posilovacím režimem. 360º přístup k aktivaci výkonu.
EXTERNÍ FILTRY – průhledné vzduchové a vodní filtry umožňující snadnou kontrolu na první pohled.
PURGE SYSTÉM – Úplně integrovaný systém pročišťování vodního vedení AIRFLOW® a PIEZON®. Čistí vedení tekutin za méně než minutu.
NOVÁ „NO PAIN“ TECHNOLOGIE – Dynamická odezva přizpůsobuje výkon síle působící na koncovku. Žádný zubní kámen = nízký výkon. Vysoký odpor zubního kamene = vyšší výkon pro minimální invazivnost.
SYSTÉM OHŘÍVÁNÍ VODY – Systém ohřívání s nastavitelnou teplotou vody pro teplé a komfortní ošetření.

NÁSADCE:

 

NÁSADEC AIRFLOW® MAX

Odstraňuje biofilm, pigmentace a čerstvě kalcifikovaný zubní kámen na přirozených zubech, náhradách a implantátech. Čistí a leští v jednom kroku.

 

 

 

 

 

NÁSADEC PERIOFLOW®

PERIOFLOW® a prášek PLUS jsou indikovány pro:

Odstranění subgingiválního biofilmu (debridement) ve >4 až 9 mm parodontálních a periimplantárních kapsách – Počáteční a následná (SPT) parodontální terapie – Prevence mukositidy/peri-implantitidy – Počáteční a následná léčba mukositidy/peri-implantitidy

 

 

 

NÁSADEC PIEZON®

 

Po použití AIRFLOW® odstraňte zbývající supragingivální a subgingivální kámen pomocí PIEZON® NO PAIN s koncovkou PS. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: