AIRFLOW One

Neohodnoceno
 
 

AIRFLOW® One - Výkon, Bezpečnost a Komfort na nejvyšší úrovni

AIRFLOW® One je zařízení navržené s ohledem na nejvyšší standardy výkonu, bezpečnosti a komfortu. Jeho konstrukce byla pečlivě promyšlena tak, aby splňovalo 2 ze 3 hlavních ošetření Guided Biofilm Therapy (GBT).

Toto zařízení je určeno pro intenzivní profesionální používání. Jeho jedinečná ergonomie, vysoká přesnost, snadná údržba a dodržování nejvyšších hygienických norem zaručují, že poskytnutá péče bude kvalitní a bezpečná.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 Kč
Kód produktu 2857
Značka EMS
Webová stránka značky ems-dental.com/cs
Kategorie EMS Externí přístroje
Záruka 1 rok
 

Originální od objevitele - Švýcarská preciznost a elegantní design

AIRFLOW® One, původní produkt od objevitele, je zárukou švýcarské preciznosti a ohromujícího designu. Společnost EMS se může pochlubit spolehlivostí a odbornými znalostmi, které získala od roku 1981. Švýcarský výrobek AIRFLOW® One byl vyvinut ve výzkumném centru společnosti EMS po více než 100 000 hodinách technického a klinického testování, ve spolupráci se špičkovými stomatology z celého světa. Toto garanční značení zaručuje, že se jedná o originální produkt s bezkonkurenční kvalitou a výkonem.

 

POPISPRODUKTU:

 

NÁSADEC AIRFLOW® MAX
NÁSADEC PERIOFLOW®
KOMORA
– Komora na prášek AIRFLOW® je zhotovena z polymerizovaného materiálu odolného vůči nárazu a chemicky odolného, který nabízí významná zlepšení v oblasti účinnosti a ergonomie při vysokoobjemové kapacitě.

TLAKOVÁ VĚŽ – Nový nejmodernější tlakovací systém provádějící natlakování a snížení tlaku během sekund s integrovaným magnetickým spojením.
 LÁHEV – Láhev s přípravkem NIGHT CLEANER zajišťuje na konci pracovního dne čištění a dezinfekci vodního vedení.
INTERAKTIVNÍ DOTYKOVÝ PANEL – Jednoduchý a ergonomický nový dotykový panel EMS se dodává s 10úrovňovým responzivním rozhraním, které reguluje a umožňuje ručně upravit úroveň výkonu AIRFLOW®. Zahrnuje také nastavitelnou funkci regulace teploty a objemu s provozními zvukovými upozorněními a připomenutím údržby.
NOVÝ KABEL – Odolný a efektivnější nový kabel EMS má systém „plug-and-play“, který lze snadno odpojit a má jednoduchou údržbu. Trubičky vedoucí prášek jsou vyrobeny z chirurgické nerezavějící oceli pro delší životnost. Robustní držák násadce „vše v jednom“ s integrovaným systémem zásobování vodou.
PEDÁL – Bezdrátový nožní pedál z nerezavějící oceli s posilovacím režimem. 360º přístup k aktivaci výkonu.
EXTERNÍ FILTRY – průhledné vzduchové a vodní filtry umožňující snadnou kontrolu na první pohled.
PROČIŠŤOVACÍ SYSTÉM – Úplně integrovaný systém pročišťování vodního vedení AIRFLOW®. Čistí vedení tekutin za méně než minutu.
SYSTÉM OHŘÍVÁNÍ – Systém ohřívání s nastavitelnou teplotou vody pro teplé a komfortní ošetření.

 APLIKACE:

NÁSADEC AIRFLOW® MAX

Odstraňuje biofilm, pigmentace a čerstvě kalcifikovaný zubní kámen. Čistí a leští v jediném postupu.

 

 

 

 

 

NÁSADEC PERIOFLOW®

PERIOFLOW® a prášek PLUS jsou indikovány pro:

–Odstranění subgingiválního biofilmu ve >4 až 9 mm parodontálních a periimplantárních kapsách  Počáteční a následná (SPT) parodontální terapie – Prevence mukositidy/peri-implantitidy – Počáteční a následná léčba mukositidy/peri-implantitidy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: